Healthy as Hell
Great coffee & Healthy food

O nas / About usJesteśmy artystami i przedsiębiorcami. Od 10 lat pracujemy na własny rachunek realizując z sukcesem nasze pomysły i marzenia. Nieustannie chłoniemy pasje, począwszy od fotografii, mody, grafiki, po podróże, design, gotowanie. Żyjemy nie tylko po to, by uszczęśliwiać samych siebie, ale także dawać radość innym. Nie zależy nam na pieniądzach, ale na spełnianiu marzeń, korzystaniu z życia, kolekcjonowaniu wspomnień i pomaganiu innym.


SNAP0612-2

Natalia i Marcin Kontraktewicz. 14 lat razem, na co dzień i w pracy. Uzupełniamy się wiedzą i umiejętnościami. Nasza marka fotograficzna The Snap Shots świętuje dekadę istnienia, podczas której uplasowaliśmy się w czołówce polskich fotografów ślubnych. Wykreowaliśmy wyjątkowy styl naśladowany teraz przez dziesiątki fotografów w branży. Stworzyliśmy także projekt warsztatów fotograficznych – Ugryź Fotografię i Snap Camp.

Wegetarianie, wielbiciele kotów, dobrego designu, muzyki, filmów i podróży, blogerzy. Podobno mamy wiele talentów 🙂 Samodzielnie zaprojektowaliśmy wnętrze lokalu i identyfikację wizualną.

Natalia – projektantka Charlotte Rouge i fotograf, zwariowana marzycielka, przedsiębiorca. Ma milion pomysłów na godzinę. Przez wiele lat skrywała talent kulinarny przygotowując sobie jedynie tosty i mleko z płatkami, by po podróży na Sri Lankę odkryć nowe umiejętności i miłość do gotowania.

Marcin – fotograf i wykładowca. Z pasją opowiada o swojej pracy i hobby przyciągając do siebie ludzi. Zapalony kawosz wyczuwający każdy aromat i perfekcjonista, jeśli chodzi o przygotowywanie kawy.

Możecie znać nas z The Snap Shots, Charlotte Rouge, Ugryź Fotografię, Lost in translation


Menu Healthy as hell zostało stworzone przez nas wspólnie z naszym młodym i zdolnym zespołem. Bez nich Healthy nie byłoby takie samo! 🙂

Comments are closed.